Rujukan Staf

Makluman : ID Frog VLE STAF

BIL NAMA STAF YES ID
1 Siti Mazni Binti Abdul Mutalib smmutalib@yes.my
2 Mariati Binti Fauzi  mariati.fauzi@yes.my
3 Hurul Aini Binti Hashim ahhurul@yes.my
4 Noor Izwah Binti Ideris niideris@yes.my
5 Anuar Paris Bin Abdul  apabdul@yes.my
6 Mohamad Radzi Bin Shafie mradzis@yes.my
7 Mohd Sofie Bin Mohd Noor msofien@yes.my
8 Paridah Binti Zainun pzainun@yes.my
9 Norriyah Binti Harun norriyah.harun@yes.my
10 Siti Zabedah Binti Yahaya s.zyahaya@yes.my
11 Mohd Anuar Bin Ismail mohd26245@Yes.My
12 Mohd Azirul Ridwan Bin Abdul Manap mazirulm@yes.my


Pautan Sistem Online untuk Kemudahan Kakitangan Bukan Guru

Pertukaran Online Bukan Guru
EMiS Online
HRMIS Online